Zaplanuj swój czas wolny od
menopauzy z FEMI STYLE

Femi style

Bądź nie do zatrzymania na każdym etapie życia – poznaj kurację, która może stać się Twoim wsparciem podczas menopauzy!

Na świecie istnieje masa rzeczy, na które nie masz wpływu. Niestety… Istnieje jednak wiele takich, które możesz i powinnaś kontrolować. Jednym z nich jest Twoje dobre samopoczucie. Jeśli właśnie przechodzisz menopauzę, już niebawem możesz:

 • przestać odczuwać nieprzyjemne uderzenia gorąca
 • poprawić pracę swojego serca
 • zniwelować nadmierną potliwość (również nocną)
 • wzmocnić stan swoich kości
 • zapewnić sobie zdrowy, regenerujący sen
 • uspokoić swoje skołatane nerwy
 • zwiększyć koncentrację i polepszyć pamięć
 • a także zyskać dobry nastrój, energię i pozytywne nastawienie

Menopauza jest naturalnym etapem życia każdej kobiety. To okres, w którym jajniki przestają produkować jajeczka, a poziomy hormonów, takich jak estrogen i progesteron, zmieniają się. Menopauza zazwyczaj występuje między 45 a 55 rokiem życia, chociaż u niektórych kobiet może pojawić się wcześniej lub później.

Każdy człowiek jest sumą swoich wyborów. Jeśli możesz wpływać na rzeczywistość, kontrolować ją i kreować według własnego uznania, czemu wciąż tego nie robisz?

Co stoi na przeszkodzie, żebyś poczuła się dobrze? Spełniała się jako kobieta prywatnie i zawodowo? Grała pierwsze skrzypce w świecie, który Cię otacza?

Tak – menopauza jest czymś naturalnym, ale kto powiedział, że masz się poddać i z pokorą znosić wszystkie jej przykre objawy?

Pozwól sobie pomóc i skorzystaj z mocy, jaką może dać Ci kuracja Femi Style!

Jak wiele razy zdarzało Ci się ostatnio mówić: “Ach, gdybym tylko miała więcej energii/lepiej się czuła/nie denerwowała się wszystkim aż tak?”. A przecież wszystko to możesz zmienić. Twoje ciało wysyła Ci po prostu pewne sygnały i tylko od Ciebie zależy, co z tym dalej zrobisz.

Możesz nadal narzekać na swoje samopoczucie, uderzenia gorąca, potliwość czy podły nastrój, ale jeśli z ich powodów zaniechasz pewnych rzeczy, wiedz, że świat na Ciebie nie poczeka!

Nie poczekają na Ciebie także ludzie wokół. Wielu z nich nie zrozumie, jak się czujesz. Będą oczekiwać, że się sprawdzisz, że wiele wytrzymasz. Że nadal będziesz świetnym pracownikiem, wzorową żoną, wspaniałą matką i babcią.

Czy wiesz, że uderzenia gorąca to najczęstsza dolegliwość w okresie menopauzy? Doświadcza ich nawet 85% kobiet w wieku powyżej 45 lat. Teraz masz szansę, by na dobre się ich pozbyć, bo to właśnie w walce z nimi wspierał Cię będzie Femi Style!

Femi Style – wsparcie, którego potrzebujesz

Ta 30-dniowa kuracja może sprawić, że znów będziesz kobietą przez duże K. Kobietą silną, pewną siebie i śmiało dążącą do celu. Kobietą nie do zatrzymania! Tęsknisz za tym, prawda?

A skoro tak, nadszedł czas, byś sięgnęła właśnie po Femi Style. Dlaczego? Oto kilka najważniejszych argumentów ZA:

PO PIERWSZE: MOC STARANNIE DOBRANYCH SKŁADNIKÓW

Femi Style to szereg składników w odpowiednich dawkach i proporcjach, które skutecznie zwalczyć mogą wiele przykrych objawów Twojej menopauzy. W każdej pojedynczej kapsułce formuły znalazły się:

Ekstrakt z kwiatów koniczyny czerwonej

Badania sugerują, że ekstrakt z kwiatów koniczyny czerwonej może pomagać w zmniejszaniu uderzeń gorąca oraz w niwelowaniu innych nieprzyjemnych objawów menopauzy, takich jak wahania nastroju czy nadmierna potliwość.

Ekstrakt z owoców borówki brusznicy

Bogaty w antyoksydanty i witaminy, może łagodzić objawy menopauzy dzięki swoim właściwościom przeciwzapalnym i regulującym poziom hormonów. Jej spożycie może również wspierać zdrowie układu moczowego i poprawiać ogólne samopoczucie.

Ekstrakt z liści melisy

Znana ze swoich właściwości uspokajających i przeciwlękowych. Melisa może przeciwdziałać zaburzeniom snu u kobiet w okresie menopauzy i poprawiać jego jakość, zapobiegać uderzeniom gorąca, dodatnio wpływać na zwiększenie koncentracji i polepszenie pamięci, a także przyczyniać się do poprawy nastroju.

Witaminy i alkaloidy

Witaminy C, E, B6, B9 (kwas foliowy), B12 oraz BioPerine® stanowią kompleksową pomoc w łagodzeniu objawów menopauzy. Ich właściwości przeciwutleniające, regulujące hormonalnie, poprawiające nastrój, wzmacniające kości i serce oraz zwiększające energię, mogą znacząco złagodzić uderzenia gorąca, zmniejszyć zmęczenie oraz poprawić ogólną jakość życia w tym okresie.

PO DRUGIE: SZEREG REALNYCH KORZYŚCI

Przemyślany skład formuły Femi Style przekłada się na spodziewane rezultaty i pozwala właściwie ukierunkować jej oddziaływanie na organizm kobiety przechodzącej menopauzę. Pierwsze efekty bywają zauważalne już w pierwszych dniach stosowania preparatu, a w ciągu zaledwie 30 dni kuracja ta może sprawić, że w końcu:

 • Twój układ nerwowy uspokoi się, a negatywne emocje łatwiej dadzą się okiełznać
 • przestaniesz nadmiernie się pocić i doświadczać nieprzyjemnych uderzeń gorąca
 • z zapałem i dobrym samopoczuciem podejdziesz do czekających Cię zadań
 • pożegnasz wahania nastroju i nabierzesz pewności siebie
 • z łatwością skoncentrujesz się na tym, co naprawdę ma dla Ciebie znaczenie
 • poprawią się Twoja pamięć, praca serca i kondycja kości
 • zaczniesz znów dobrze sypiać i lepiej się regenerować
 • będziesz pełna energii i zapału do tego, by żyć pełnią życia i spełniać swoje marzenia.

Femi Style może skutecznie usunąć bariery, które tworzy w Twoim życiu menopauza.

 • 93% kobiet stosujących formułę Femi Style odczuło znaczne zmniejszenie częstości i intensywności uderzeń gorąca;
 • 85% z nich doświadczyło poprawy nastroju i wzrostu energii;
 • 78% zauważyło pierwsze pozytywne zmiany w samopoczuciu już po tygodniu stosowania preparatu.*
 • * na podstawie badań ankietowych przeprowadzonych wewnętrznie – rezultaty mogą się różnić w zależności od osoby

PO TRZECIE: GWARANCJA ORYGINALNOŚCI

Na rynku znajdziesz całe mnóstwo preparatów reklamowanych jako panaceum na objawy związane z menopauzą. Pytanie, jak często będą to preparaty o bardzo słabym lub nawet zerowym działaniu, produkowane często poza granicami Polski (np. w Chinach), a nierzadko będące podróbkami.

W przypadku preparatu Femi Style nie będziesz musiała się tym wszystkim martwić. Wytwarzany jest on w Polsce, a kupić możesz go wyłącznie na stronie producenta. Dzięki temu masz pewność, że nabywasz produkt oryginalny i pełnowartościowy.

PO CZWARTE: GWARANCJA SATYSFAKCJI

ZAKUP BEZ RYZYKA – 30-DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Twórcy preparatu Femi Style są przekonani, że kuracja ta przyniesie spodziewane efekty zdecydowanej większości kobiet, które będą stosować ją przez 30 dni. Gdyby jednak w Twoim przypadku tak się nie stało, otrzymasz zwrot pieniędzy.

Tego rodzaju gwarancję satysfakcji oferują na rynku nieliczni producenci suplementów wspomagających walkę z przykrymi dolegliwościami związanymi z menopauzą. W przypadku kapsułek Femi Style niczym więc nie ryzykujesz!

PO PIĄTE: WYJĄTKOWA PROMOCJA!

Tylko teraz za miesięczną kurację Femi Style wspomagającą Twoją walkę z objawami menopauzy zapłacisz TYLKO 137 zł!

Dlaczego warto skorzystać z tej? Ponieważ jest to promocja ograniczona czasowo – lada dzień może nie być już dostępna, bo liczba objętych nią opakowań bardzo szybko maleje.

Nadszedł czas, byś odzyskała spokój, energię i siłę. A jednocześnie pożegnała uderzenia gorąca, wahania nastroju i wiele innych nieprzyjemnych objawów menopauzy.

Cena po rabacie: 137 zł

Cena przed rabatem: 337 zł

Pamiętaj – jesteś sumą swoich wyborów i możesz mieć wpływ na swoje samopoczucie. Świat na Ciebie nie poczeka, ale dzięki tej kuracji to Ty masz szansę dotrzymać mu kroku!

Dlatego podejmij właściwą decyzję i już teraz złóż zamówienie na Femi Style, wypełniając znajdujący się poniżej formularz.

ZAMÓW W PROMOCYJNEJ CENIE

Złóż zamówienie

SSLTwoje dane są w 100% bezpieczne
paypal blik payU Visa MasterCard DHL

Wartość zamówienia: 337zł 137zł

Dostawa: 12 zł

Oszczędzasz łącznie 200 zł

RAZEM: 149 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest Health&Habits Sp. z o.o.. Dane przetwarzane są na potrzeby złożenia i realizacji zamówienia oraz w celach pomocniczych. Szczegóły: Polityka Prywatności.